Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz haddent #44218 üzenetére

    Köszi a felvilágosítást ... akkor ez a csörgés (diesel rotyogás) csak TwinPort motorokra jellemző ? ezt komolyan nem is tudtam :R

    Különben erről a rotyogásról beszélek ... videó :(

    Octavia kicsit nagyobb és extrásabb illetve ismerősöm szerint az 1.6i Octavia motor sokkal dinamikusabb az Ecotech -től, ezt biztosra tudja mondani mivel 3 évig Octavia cégautója volt, aztán most kapott egy H Astrát és állítása szerint sokkal lomhább :B

    Nézegettem én még a Peugeot 406 -t régen volt nekem 2.0 HDi (90Le) amivel nagyon megszívtam, pedig elvileg a francia dieselek a legjobbak, szóval lehet kipróbálnék egy 1.8 vagy 2.0 benzinest !

    Ami még szóba jöhet az az Audi A4 B5 csak azok is már kissé öregek, illetve a BMW 320i (E36) ami szerintem a mai napig a legjobb sor 6 hengeres benzin motor (régi 520i -ben ugyan ez a motor volt) 3 évig jártam vele és soha semmi baja nem volt egy pici zörej vagy barmi apróság komolyan semmi, olajcsere és benzin kellett neki ennyi (a legjobb autóm volt) csak hát a fogyasztás ami kicsit húzós :(((

    Még a Seat Leon ami nagyon tetszik 1.6i motorral nagyon dinamikus, illetve a futómű ami az alatt van, hát valami istenkirályság, bitang jó autó :K

    Szerk.

    És ugye a G Astra 1.6i ami viszonylag fiatal, olcsó a fenntartása, jó a fogyasztása, jó a futómű, nem zörög rossz utakon, nagyon jól össze van rakva, nagyon kemény fémből van az egész autó (ha nekidőlök nem horpad be, még a jeget is bírja szerintem) és kb. kimegy a világból annyira jó :D

    Szóval megy a dilemmázás hogy majd mi legyen, de majd lassan összeáll a kép !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák