Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz zenke #22659 üzenetére

    mikor lesz egálban? mert hogy most nincs, az saját tapasztalat.

    rugalmasságban melyik autó a jobb? amit 20-nál simán berakhatsz 3-ba és 180-ig szemrebbenés nélkül egy lendülettel húz? vagy az a rugalmasabb, amelyikben ennyi idő alatt középen felvered a tejszínhabot?

    üzemszerűen indulhatsz 2-ben, 110-ig megy. Ha nem mész autópályán, akkor az összes, Magyarországon szabályos sebességtartományt elviszi 2-ben. Most arról ne beszéljünk, hogy ahol sok dízel már meghal, én ott váltok fel 4-be és még van egy 5. fokozat is tartalékban.

    "211le a 3.2 V6 a 325d meg 197 Azért nem kell hasraesni tőle." pontosan erről beszélek, hogy nem estem hasra a 325d előtt, sőt. hanem megtakartam, mint Moszkvát a hó.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • kisjimy

    aktív tag

    válasz zenke #22659 üzenetére

    Sziasztok!

    Én csak annyit fűznék a diesel-benzin csatára,hogy volt mind2! Igaz nem lehet egylapon emlitani egy 1.9turbó dieselt egy v6, v8 benyás motrokkal! Fel lehet tuningolni mind2-t,de abból az árból már veszek nagyobb köbcentis kocsit!

    Nekem is volt pályán hogy Insigna barátunk 2.0cdti akart letornászni a belső sávból kamion elözésnél! Hagytam is hagy menjen (ez kb 140km/h-nál) no amikor mellém ért és még ujjal mutogat hogy mi f@sz ért nem megyek,na akkor gurult el a gyogyszerem! Drága diesel barátunk ment is 200km/h mikor elfogyott az erő,jöttek köhögések,a korom,persze nekem akkor tette fel az utsó sebeséget! Diesel ki is fekütt olyan 215körül,amit szegény órákig küzdött hogy elérjen!Persze utána én integettem neki 230-nál hogy told neki!

    Persze nem mindenki ilyen,és nem mindenki tolja le a másikat,mert neki v6, v8 van,vagy nagyobb diesel motorral szerelt kocsija van! Én azt mondom kinek mi jön be,ki mit tud megfizetni,és persze fentartani.

    Mind2-nek meg vannak a maga kis nyűgjei,hibalehetőségek,amik ellen nem igen tudunk mit csinálni,rábizzuk a szerencsére hogy sokáig működjön,és ne szerelésre költsünk,hanem inkább kocsikázzuk el! :)

Új hozzászólás Aktív témák