Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz lezso6 #108105 üzenetére

    Édes f***m hagyd már ezt abba kérlek :B

    Milyen bizonyítékot akarsz még? Menjek be az Opel szalonba, vegyem le a gyári gépet és abból mutassam meg neked, hogy ezek az EPC-ben vannak? Bakker. Mert gondolom ha most kimegyek és a műhelyes diag gépből screenshotozom ezt ki, akkor "azt is bárki odarakhatta". Ember, vakvilágból tippelgeted, hogy melyik motor mit tudhat és mit nem. Hozok neked egy full oldalt, diagramokkal, számokkal, revekkel, erre jön, hogy ah, az biztos hamis. Dang.

    Szerinted ezeket fogtam és én rajzoltam, csak, hogy nekem legyen igazam vagy Pedro rajzolta, mert olyan kedve volt? Shieeet.

    Hahj. Láttad már, szedted már ki ezt a szívósort a kocsidból? Ha nem, akkor tedd meg kérlek te is, én már túl vagyok rajta kétszer, van itt olyan aki négyszer is. Naná, hogy gyengébb teljesítményt és magasabb fogyasztást okoz egy olyan szívósor, amiben random állnak a flepnik és minden henger ahogy esik úgy puffan perdülettel kapja meg a levegőt, grátisz van benne 2 kiló korom is a buta EGR miatt, ami ilyenkor dettó le szokott kerülni és kitakarítódik és hirtelen táltos lesz a vas. Naná, ha nem a félig letapadt szelep miatt már alul is túl sok kipuff gázt zabáltatod meg a kocsival, működnek a flepnik, plusz kiszedtünk a szívócsatornákból egy raklap szutykot, hirtelen nyilván menni fog. De ez egy összetett dolog.

    Ér valamit a twinport? Igen. Ér-e annyit, hogy az érdemeljen többet 2 mondatnál egy ilyen motoron? Nem.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák