Új hozzászólás Aktív témák

  • _Soma77_

    tag

    Ha jobban megnézzük, kicsivel több, mint egy hete jelent meg a v1 verzió, ami egy kicsit tényleg hardcore, de mit csináljunk, ha egyszer így tuduk elérni a célt. Azóta nagyon sokat tanultunk egymástól a témában, és sok ember áldozatos munkájával napvilágot látott két újabb - és sokkal egyszerűbb megoldás v2 és v3 néven. Azért valljuk be, a tempó elég gyors, és ennyi idő alatt egy normál béta tesztet sem szoktak befejezni, nemhogy release-elt verziókat kiadni. Magyarul fel lehet ezt úgy is fogni, hogy most van a puding próbája, tehát végső összefoglalóra kár számítani. Amint összegyűlik elég tapasztalat, biztos vagyok benne, lesz aki kikristályosítja és felteszi 1. Hsz-nek...de addíg minek rángatni a moderátort össze-vissza?

    A magam részéről a munkát elvégeztük, a tudást mindenki számára elérhetővé tettük - egy kis utánaolvasással mindenki beletanulhat az itteni dolgokba...nekem is ez az első android-os próbálkozásom, tehát semmivel sem indultam előrébbről, mint itt bárki más... Sőt, én csak kapkodom a fejemet, mekkora tudású emberek próbálnak itt másoknak segíteni.

    Sajnos a user-support egy sok időt és türelmet igénylő tevékenység. Cégeknél van erre külön csapat. Jó látni, hogy itt is van ilyen csapat, aki saját idejét nem sajnálva próbál meg segíteni a felmerülő problémákat megoldani. :R

    Család mellett az én időm is nagyon kevés, ezért egyre ritkábban tudok feljönni ide (a családi béke megőrzése fontosabb...) megértéseteket köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák