Új hozzászólás Aktív témák

  • VoDaFoNe

    aktív tag

    válasz tbs #28864 üzenetére

    lehet... de azért nem így... mikor csak azon imádkozol hogy csak sikerüljön megállni valahogy és addig túlélni...

    terepen voltunk kint az edzőmmel és a ló amin ültem kivételesen teljesen zakkant volt....
    dombon lefele beugrottunk vágtába, amivel nem volt baj, de edzőmnek a lova kiugrott előlünk, így Sovi (akin ültem) teljesen bekattant, és hiába próbáltam visszafogni, nem törődött vele.
    Izomból nyomta a full-vágtát és meg egyszer elvesztettem az egyensúlyom, és becsúsztam a bal kengyelbe, így fogságba esett a lábam (lilára is vertem a lábam)..
    és onnantól kezdve felhagytam azzal hogy visszafogjam. hagytam előre menni és imádkoztam hogy csak előre menjen és ne ugorjon vagy ne ugorjon ki oldalra..
    Ha ott leesek, engem agyontapos...
    Sosem hittem volna hogy ennyire zavar, hogy ha bármi baj van nem tudok leugrani a lóról.. elég durva érzés..

    végül egy 20 másodperc után le tudtunk lassítani és megállni de azért para érzés volt...

    Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

Új hozzászólás Aktív témák