Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz b. #90067 üzenetére

    Mert szép is. Igazi sallang mentes, túlzásoktól óvakodó, abszolút nyugodt, profin behúzott képe van. Végig toltam a négy részét, a történet sem rossz bár kicsit giccses persze, mindegy, viszont a képi világába egy jelenet esetén sem tudnék belekötni. Nekem rohadtul bejön.
    A második epizód éjszakai pajta jelenete, amikor a vak lány az apjával egy kis tábortűznél beszélgetnek mindent elmond: részlet van a tűz lángjában és ráadásul a pajta leghátsó részei is megjelennek, számomra ez a HDR.

    Egyébként méltán lehetünk más okból is büszkék a produkcióra: iszonyú mennyiségű honfitársunk munkája, megnéztem a stáblistát, még az általam nagyon nagyra tartott Ekler Viktor is szerepelt - aki nem ismeri, ő vitte Szentendrén az Ekler bisztrót, kiváló séf - szóval a stáb kb 90% magyar - le a kalappal!

    A Colorist feladatot a méltán híres Skip Kimball látta el, aki nem kisebb cuccokat adott nekünk mint a Logan, vagy az Avatar, Indiana J. 5, Gyűrűk Ura, A Hatalom Gyűrűi, és persze a Stranger Things, hogy a többi 30 húzó tételt ne kelljen legépelnem - egyszóval nem egy hülyegyerek tette az asztalra ezt a látványt... :R

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák