Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz woodyka #87933 üzenetére

    14 éve minden philips-en jóformán a gyári beállításokat használom. Csekély módosításokkal amit Te is megtehetsz. Egy hónapig úgy is nyomkodni fogod. Én is mindegyiknél ezt csináltam de a vége az lett hogy nem nagyon változtattam rajta. A lényeg hogy a fényesség (az enyémen így hívják 855) maradjon 50. Az oled kontraszt, minden olyan anyagnál ami nem dolby vision vagy hdr10+ kb. 30. Az energia takarékosságot és a környezeti fényt kapcsold ki minden képmódnál. Még a 807-nem van még valami hasonló, már nem emlékszem. A volt nejemnél állítottam. Biztos kiegészítenek majd akinek ilyen van és adnak még tanácsot de a kép eléggé egyén függő.
    Kellene net pl. telefonról. Frissíteni kellene a szoftvert. A Just(videó) player fent van a tv play áruházban. Ezt ajánlom mert mindent visz.
    Mikor beüzemelsz egy mai androidos tv-t kell neki a net mert mindent frissít.
    Kicsit hosszú lett pedig nem akartam.
    Még annyi hogy mikor újonnan az első beállításoknál kéri a kép pár lépésben történő beállítását a közepest válaszd.
    Ha bármit úgy elnyomkodtál hogy már nem tudod mi lenne jó. Állítsd vissza gyári állapotra. Ez úgy van a menüben hogy tv újrahangolás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák