Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz rothfb #57479 üzenetére

    Semmi fricska nincs, nem az első eset hogy valaki duplapénzt ad ki valamiért ami alig nyújt többet és önigazolásba kezd olyan marhaságokat hajtogatva mint képminőségben porig alázás.

    Közben a valóság az hogy egy LG C és egy HZ2000 közt annyi képminőségbeli difi sincs mint egy 8-as és 9-es kategóriájúk samsung qled között nemhogy porig alázásról és megdöbbenésről beszéljünk. :C

    [ Szerkesztve ]

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz rothfb #57479 üzenetére

    A rendszer egy Webos, vagy tizen-hez képest valóban butácska és nem is szép.
    De ha rányomok, azt azonnal az arcomba vágja.
    A HBOgo engem nem érdekel, mert egyrészt kábelen jön, ami kell esetleg, azt felveszem, a másik, hogy Shield-en meg ott van.
    A HZ2000-be nem semmi hangrendszer pakolt a Panasonic, egy 100 ezres különálló soundbar nem ér fel hozzá. A tv eleje, hátulja alja és a teteje (atmos miatt) hangszórókból áll, de ez egy dolog, mert a hangszórók tényleg minőségi darabok és tévéhez képest tényleg jó a térhangzása is. A fejhallgató kimentre akár külön mélynyomót is köthetsz, csak akkor be kell jelölni a menüben, hogy nem füles, hanem csak a mélyhangokat küldje oda, de alapból is elég frankó a basszus.
    De nekem van frankó HM kiépítve, szóval, hacsak egy sima megjelenítő lenne a Pana, az sem volna gond, de ide tényleg frankó hangrendszert terveztek. Dög nehéz is a tv.
    Lényegében, ami zavar - mint írtam- az említett 25-ös netflix tartalmak alatti random röccenések. Szerencsére ezekből van legkevesebb.

    A képminőségről meg írtam már, emiatt vettem meg a tv.t, holott 77-est akartam a hálóba is.
    De amit HZ2000 tud, az lemászik a szobába!

Új hozzászólás Aktív témák