Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz rothfb #56583 üzenetére

    "Akkor te eléggé szerencsétlen vagy ebből a szempontból. Kifogod mindig a jót mindenből.
    Ahogy már korábban is írtam, én olyan gyártótól nem veszek többé semmit, amiből komoly pénzért hibásat adtak el. Akármilyen a hozzáállása a szerviznek. Pont az a baj, hogy igénytelenek a gyártók, mert igénytelenek a vásárlók. Megveszik a drága sz@rt és még örülnek, hogy a gyártó kicseréli, milyen rendes. Hol élünk? Persze, hogy a sz@rt is átenegedik a minőségellenőrzésen, majd a vásárló megítéli és ha szerencséjük van és az adott vevő totálisan igénytelen, még észre sem veszi a hibát, vagy ha mégis, úgy is jó lesz neki. Nem törődik vele. El kell ezt fogadnom? Neeem. Én ugyan nem. A pénzemért minőséget akarok."

    Oled-panelen jelenlegi állás szerint – LG-gyártás – mindegyiken van inhomogenitás, banding és tinting. A mérték a kérdéses. A banding járatás alatt picit javulhat, a tinting pedig össze-vissza jelenik meg a tv használata során. Nekem most éppen nincs. Bizonyos szögből volt, van és lesz is.

    Itt páran telefonokkal elkészített, szarrászaturált képek végett panaszkodnak, nullkilóméteres készülékekkel. Vicc.

Új hozzászólás Aktív témák