Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz Elims #31942 üzenetére

    Azért ez nem ugyanazt jelenti hogy ne vegyenek oledet az emberek.Esetleg ha ezt szűrted le akkor nagyon félrement a mondanivalóm.
    Akit mélyebben érdekli a téma az belátja ma a legjobb képminőséget az OLED TV adja.
    Amiről én írtam az a mély analizálása a mikéntnek.Semmi olyan nincs ebben a technológiában ami miatt ne venném meg.A mostani problémák mind javíthatók pl.B8 elcseszett gammája,vagy az ARC probléma.Ez megint nem sok embert érint szabad szemmel az átlag észre sem veszi a fekete részleteket amik elvesznek.
    Amikor LCD-m volt hagyományos vagy ledes ott is megvoltak a gondok kivétel nélkül.Az első lcd-k beégtek az első plazmák beégtek ha statikus tartalom érte hosszabb ideig.
    Aztán ott volt a foltosodás,a sávosodás és egyéb bajok amikkel az emberek 90%-a simán elvolt a hétköznapokon.
    Tv adásra minden megjelenítő megfelel azért nem kell oledet venni,de ha minőségi képet akarsz egy filmezésnél megfelelő alannyal akkor az OLED ma a legjobb.
    Azt se felejtsük el hogy nekem is szerencsém volt egyesekkel ellentétben a homogén képpel.A fóumokon a probléma élvez priorítást akinek nincs gondja vele az minek írna be.
    Szóval emiatt ne menj más vonalra.
    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

  • Pro Koryak

    addikt

    válasz Elims #31942 üzenetére

    Van ám élet az LG-n túl is!
    Pl. Sony, Pana ... stb oled.

    Amúgy, ha eddig tudtál várni, akkor várj még egy kicsit és nemsokára az idei modellek is beesnek emészthető árszintre. Főleg, hogy a 2018-as széria szinte teljesen kifutott.

    Folyt.
    (#31945) Elims:
    Én laza 3évet vártam az oledre, mire meg mertem venni illetve elért arra a szintre, hogy megmerjem.
    Ráadásul nem LG, hanem Pana, aminek nem a legjobb a szervizháttere, de nincs semmi gond csak :Y :R még 1080i tévéadáson is.

    Szóval nyugodtan vágj bele!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák