Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz bnorci71 #75334 üzenetére

    A feszültségingadozást minden készülék másképp viseli, nem érdemes összehasonlítani, OLED nagyobb fogyasztó, lehet, hogy valamilyen szünetmentes is megoldás lehetne. CI-kártya okozhat fagyást, nálam volt probléma egy CI-kártyával, szolgáltató cserélte, illetve visszaküldtem majd később igényeltem egy újat, mert tudtam, hogy az a gond és nem akartam felesleges méréseket, utána jó lett. Antennában a jelszint okozhat meglepetéseket, általában kockásodó/lefagyó kép a jellemző, persze ettől akár a szoftver is megbolondulhat, nálam egy Androidos Sony kb. használhatatlan volt TV-zésre bizonyos frekvenciákon, többi márkánál nem volt gond, 3 TV-t vittem az adott végpontra, hogy biztos legyek a hibában. Mivel már túl vagy néhány javításon és egy készülékcserén is így érdemes a többi dolgot is megvizsgálni, mert ennyire nem lehetsz peches, hogy az új készülék is hibás, persze semmi sem kizárt, de azért a valószínűsége kisebb. Nem lehet mást modai, mint próbálkozni a lehetőségekkel, és nem szabad azt sem elvezni ami szerintünk kizárt, mert néha pont ott lesz a probléma.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák