Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    Sziasztok!
    TV vásárlás előtt állok, nagy valószínűséggel oled lesz, emiatt is vagyok itt.
    Visszaolvastam pár hetet, és egy dologra felkaptam a fejem.
    Konkrétan, hogy az android rendszerű tévék nem tudnak kandenciahelyes lejátszást? (Ami lehet nem is kell nekem.)
    Ha jól értem, akkor mindegy, hogy a "Gyári lejátszó" vagy kodi vagy just Player vagy bármi van használatban, nem lesz kandenciahelyes pl.egy USB-ről játszott film?
    Azaz "röcögni" fog a kép mondjuk a kamera oldalirányú mozgásánál?
    Ami miatt érdekel, hogy anyum vett egy alap LG-t (lg up78003lb). USB-ről lejátszva néhány minta 4K hdr filmrészletet, szép egyenletes volt a kameramozgás, kikapcsolt trumotion és minden egyéb képjavító nélkül. Viszont a "moziszerű mozgás" be volt kapcsolva.
    Ez nem tudom, hogy kandenciahelyes-e, de nekem tökéletesen megfelel. A Trumotiont nem bírja a szemem, de ez a mozis beállítás tetszett.
    Ilyet tudnak az androidos tv-k?
    Tehát van - e olyan beállítás rajtuk - mondjuk egy Philipsnél-, ami kikapcsolt mozgásjavítás ("Trumotion Philipses megfelelője") esetén is tud "moziszerű" képet adni? Azaz oldalirányú kameramozgásnál nem "röccen", nem darabos a kép?

    Előre is köszönöm : Vikman

Új hozzászólás Aktív témák