Új hozzászólás Aktív témák

  • magicbox

    senior tag

    Sziasztok!

    Pár napja sikerült egy Philips 55OLED806-ot vásárolnom. Vacilláltam a C1 és a 806 között, de szvsz szerint a 806-nak szebb a képe, illetve az ambilight + android is ez irányba vitt. Samsungról váltottam, a lányom szobájába került. Hát QLED ésatöbbi, de komolyan rossz ránéznem pár nap Philips használat után. Eddig nagyon elégedett vagyok a tévével, gyönyörű a képe, igaz nagyon játszós mindent beállítani, szerencsére semmi komoly vagy zavaró hibát nem tapasztaltam. A rendszerrel némileg küzdök vagy pontosabban inkább ismerkedek a Tizen után, a Samsung ebben jobb.

    Philips tulajokhoz kérdés... nem tudom használ-e valaki külső billentyűzetet. Van egy Logitech k400-am, de istennek nem tudom rávenni, hogy magyar kiosztásban működjön. Rákérdez, lefut, magyar kiválaszt, de marad angol változatlanul. Erre vmi ötlet?

    Illetve van valami mód, hogy egy normális böngészőt tegyek fel? Chrome vagy Edge, bármi?

    iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

Új hozzászólás Aktív témák