Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Madwe #2061 üzenetére

    Nyilván mások az igények még OLED esetén is. :)

    Számomra elfogadhatatlan, hogy egy 600 rugós -1 gurigás tévé ne legyen nézhető 0-20 fokos szögben a nappaliban. Bárhonnan, ha már ilyen baromi jó egyébként a betekintési szöge.

    Nem mindenki néz olyan sok sportot mint mi otthon, számomra nem OK ha görbe egy sportpálya vonala, márpedig egy 55c6v esetén görbe volt amennyiben nem pont középről néztem a képernyőt :), de még középről is kicsit fura volt. Elhiszem, hogy létezik egy olyan pont ahonnan fasza, de ennél sokkal lustább vagyok, van amikor a kétszemélyes kanapéról nézem a tévét, és van amikor a hármas közepéről. A kettő között van minimum 25 fok eltérés.
    Nehogymár az egyik ponbtból torzítson, a másikból pedig ne.
    Nem egy 50 ezres tévéről beszélünk. :)
    Bevallom, amennyiben csak filmeket néznénk otthon, nem érdekelne ha ívelt a képernyő.

    De ha ennyire belementünk, mi az ívelt képernyőnek az előnye? Legalább 1 érvet szeretnék olvasni.
    Nekem nem sikerült megfejtenem, legalábbis 55 vagy 65 col esetén mire is jó ez.

    2017-ben egyik LG OLED sem lesz ívelt, nyilván ez is véletlen.
    A mozgókép felbontás így is elég kompromisszumos egy plazmához képest, ilyen drága cuccnál számomra éppen elég ennyi amihez hozzá kell szokni. :)

Új hozzászólás Aktív témák