Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poweradi

    csendes tag

    válasz laccczka #1139 üzenetére

    Szia!

    Én is most tervezem megvenni az első ilyen kamerát és szintén legtöbbet motorra használnám!
    Kicsit utána nézegettem a lehetőségeknek, vannak egész jó kamerák amiket itt is ajánlanak, de ha már veszek szeretném a legjobbat kihozni a befektetett pénzből...
    Amit találtam az eddig is jól teljesítő ELE camok utódja amit már MGCOOL-nak hívnak és mostanában fog megjelenni az explorer 2-es kamerájuk ami már natív 4K30fps-t tuti, de lehet a 60-at is tudni fogja, mivel az egyik legjobb dolog szerintem amit tudni fog az a H.265-tömörítés ami sokkal kisebb méretű videókat eredményez jobb minőségben! Nincs még szükségem a 4K-ra viszont ebből kifolyólag 1080p-240et valószínűleg tudni fogja, amiből már elég szép lassításokat is lehet kivitelezni :D
    A másik ami motoros szempontból nekem nagyon tetszik, hogy GPS adatokat is rögzít, tehát a videóra ki tudod tenni, hogy mennyivel mentél, merre mentél vmiféle útvonallal stb, ami nagyon tetszik! :DD

    Úgyhogy én már nagyon várom, szerintem megéri majd a plusz pénzt az eddigi átlagos kínai kamerák mellett... bár kérdés, hogy mennyire lesz drága, ezeket a paramétereket látva :F

  • poweradi

    csendes tag

    válasz Lac-coo #1141 üzenetére

    Nem kamu, most jelent meg a YI 4K+ ami már az Ambarella H2 chip-el tudja ezeket, és itt viszont H.264-be tömörít csak, ezért írtam, hogy jobb lesz az mgcool mivel H.265-be kisebb fájlméretet eredményez, jobb minőségben. http://elproducente.com/elephone-mgcool-explorer-2-review-manual/

    Ja hát a memóriakártyát YI-hez meg pl: Sandisk Extreme Pro U3 ajánlják.

Új hozzászólás Aktív témák