Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepi81

    tag

    válasz maj-viktor #336 üzenetére

    Alapvetően egyetértek Veled. Az prioritásokat, sorrendet mindenkinek saját maga számára kell meghatározni, mielőtt dönt valamelyik típus mellett. Ezen kár vitatkozni, ahány ember, annyi féle... ;) Ennek a topiknak is az a címe, hogy "olcsó sportkamerák", szóval, ebbe a témába szerintem belefér az is, hogy ezekről a klónokról diskuráljunk. A klónokat, pedig nem csak az SJCAM és Xaomi jelenti, ugye?

    A vámolás nem rajtam múlt, én nem csaltam adót. Az, hogy átcsúszott, szerencse volt. Ma este kaptam üzenetet a DHL-től, hogy DHL Express forgalmában küldemény érkezik a nevemre. Tehát, 99%-ra veszem biztosra, hogy vámoltatás lesz az új kamerából. Oké. Bele van számolva. :)

    Alaktrészellátás: Mi dögölhet be benne? Valljuk be őszintén, ezek a kütyük nem egy profi FullHD (valódi) camcorder színvonalú termékek. Kezdve onnan, hogy az SJCAM-ek és Xaomik mindegyikének megvan a maga apró (vagy nem apró) gyári hibája: WB, hang, melegedés, fókusz hiba, esetleg kijelző hiány. Ezek profi termékek esetében (lásd GoPro jelenlegi kínálat teteje) jórészt ki vannak küszöbölve. Persze, 3x ára van ennek...
    A klónokhoz is van aksi plusszban, sőt, eleve lehet pótaksival is rendelni. Ha a bele hibásodik meg, akkor egy műszerész - szerintem - röhögve megforrasztja, ha ez sem segít, akkor kuka. Na bumm...
    Ha tudok csinálni a kölkökről pár olyan videót, amit elrakhatok későbbre, és visszanézzük majd felnőtt korukban, nekem már megérte ez a 20k körüli összeg, még akkor is, ha 1 éven belül tönkremegy. (persze, ne menjen és tudjak minél több felvételt készíteni vele)

    Részemről peace, én így döntöttem és egyelőre nincs rá okom, hogy megbánjam a döntésemet. ;) Viszont, belátó vagyok, ha idővel kiderül, hogy tévedtem.

Új hozzászólás Aktív témák