Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz bepi81 #345 üzenetére

    azért mobilok esetén is a MTK chip az elterjedt... csak különböző RAM és kamera - kijelző felbontással... vannak a totál selejt recesszív kijelzős klónok... aztán a kapaitív klónok... amik már talán vállalhatóak (de még ezek is elég selejtek) és vannak a "drágább" klónok, amikor már közelítenek az "eredeti" iPhone / Samsung-hoz (bár iPhone-nál pont az iOS a lényeg), Samsungnál meg egy MTK klón sosem lesz olyan, mint az original... sem a kamera, stb. a drágább változatok már vállalhatóak... de ott már ha ennyit rászán az ember ne pár 10.000 Ft-on spórkodjon szerintem! És akkor már megkapja az "eredeti világmárkát" a garanciával - alkatrész ellátással, stb.

    Én is vettem már olcsó Samsung klónt... vagy más-más sportkamerákat (én ugyebár inkább erre vagyok "rábuzulva" és így próbálom tesztelgetni őket... mármint a sportkamokat fb.com/SJ4000HUN & youtube.com/JunkieeeBoy90
    Egy 10féle már biztos megfordult a kezemben... az olcsó gagyitól a GoPro-ig minden, így talán van rálátásom az árakra - képminőségre - mit - mennyiért kapunk meg....
    (nem magam sztárolásából írom, csak mutazz már még egy ilyen "magyar - magyar nyelvű" hülyét, aki ennyit teszteli - tanácsokat - praktikákat oszt meg)

    Igen a topik az olcsó GoPro alternatívákról szólna.. de azért valami "minőségi szint legyen már" és erre írom, hogy te megveszel egy SJ7000-et, azt beírod és más lehet mást vesz... pont ez a probléáma az SJ4000-el is, hogy már annyiféle hamisítvány van, hogy az eredetit szinte lehetetlen már mekülönböztetni.. így inkább az SJCAM logósat tudom már csak ajánlani... bár én inkább SJCAM SJ5000-rel vagyok már... meg Xiaomi... de az SJ4000 indította el az egész olcsó sportkam lavinát

    Erre írom, hogy ha valaki így keres rá, akar venni pl. egy SJ5000-et, hogy "SJCAM SJ5000", így ugyanazt fogja kapni... míg SJ4000 és SJ6000 - SJ7000 esetén random épp mit fogsz ki és más ha rákeres - mit is fog kapni...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák