Új hozzászólás Aktív témák

  • bepi81

    tag

    válasz Attila444 #335 üzenetére

    A Aliexpresst bogarásztam át napokon keresztül és kb 3 féle SJ7000 wifi típus létezik.

    1. a 1,5"-os kijelzővel ellátott (ez kb SJ4000 szerű), IR-es, 4x-es digit. zoomos, "Sunplus SPCA6330 chipset, with OV2710 imaging chip", fullHD, HD és WVGA felbontással

    2. az 1. pontban szereplő, de IR nélkül, és Sunplus helyett Novatek 66655 chippel

    3. 2"-os kijelzővel (960x240 pixel) ellátott (SJ5000 szerű), ami nem IR-es, de AR0330 szenzorral van ellátva, Novatek 66655 chippel, mozgás érzékelővel, csak 1080p 30 fps és 720p 60fps választható felbontással, 750mAh aksival

    4. A 3. pontban leírtakhoz hasonló, de 14Mp-es szenzorral, valamint FullHD, HD, és WVGA felbontással, 900mAh aksival

    És kb ennyi van, ami valamiben különbözik. Mivel, van olyan csomag, amiben több pótaksi is van, értelem szerűen beszerezhető az aksi külön is.
    Firmware frissítés? Minek? Ha jól működik, én nem bántanám. Egyébként, valszeg ilyen opció (fw frissítés) nincs.

    A +5000-ért kapnék itthon garival egy rossz WB-vel dolgozó wifi nélküli alapgépet. Köszi, nem.

    Az, hogy szerinted vakon győzködöm magam, hááát, gondold át mégegyszer: Én legalább saját tapasztalatból beszélek, vettem a fáradságot és utána néztem, hogy melyik milyen. A YT erre jó alap. És ott elnézve a videókat, már bocsánat, az a szar klón SJ6000 képminőségre eléggé elporolta az SJ4000-et. Az SJ 5000 Plus-nak sincs valami rendben a WB-jével. A Xaominak szép képe van, de minden egyebet külön kell hozzá megvenni, és még kjelzője sincs. Viszont 75-80 dollár, ami a szolgáltatások fényében sok, hiszen, minden kieg.-et meg kell hozzá venned. És itt jön a kompromisszum, kinek mi kell. Ez nem vakság, hanem csak nekem más fontos, mint neked. Pont.

    De, tudom, sokkal könnyebb kritizálni csípőből, mint megérteni a másikat. Kritizálni kényelmes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák