Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz bepi81 #342 üzenetére

    Jól leírtad a klónok legnagyobb problémáját... nincs két egyforma! Így ha egyszer megveszel egy 7000-est, legközelebb lehet már nem azt kapod... míg egy brandelt márka (SJCAM, Xiaomi, GoPro) esetén biztos ugyanazt a belsőt kapod és a minőség ellenőrzése is "szigorúbb", mint egy noname klón-é... ahogy írtam dual-sim-es kínai mobilok esetén is ezvan, hogy veszel egy kamu iPhone-t / Samsungot... valami tönkre megy rajta... fw-t frissítéssel akarod helyrerázni és egy nem megfelelő fw-el tönkrevágod... téglásítod!

    SJCAM / Xiaomi esetén is feltudok hozni "minőségbeli problémákat"... de még mindig kisebb mint egy klón klónja esetén... illetve egy nagyobb szervizhálózat maga mögött tudó márka esetén (említett iPhone - Samsung - Xiaomi - GoPro) jó esetben alacsonyabb a meghibásodási arány, illetve ha probléma van, azt lehet - tudják orvosolni, utánaolvasni - közösség van mögötte!

    Ott van SJCAM esetén a WB ugyebár... vagy a csattörések...
    Xiaomi esetén a WiFi gerjedés - lencse probléma.... amúgy lencse esetén GoPro-nál is vannak "problémák"... elég csak beírnod youtube-ba... GoPro "hackelések is vannak", szóval nehogy azt hidd meg 3x annyiba kerül 3x olyan jó... egy GoPro / iPhone / Samsung esetén irtó magas marketing költség is benne van az árban!
    Az SJ-nek nem kellett a reklám... a közösség maga reklámozta milyen jó és olcsó... ár-érték arányban!

    Melegedés meg mindenhol van... nem csak Xiaomi-nál... GoPro is alap, hogy melegszik!

    Ahogy írtam az 4000 betegségeit a 5000-be elég jól javítva vannak! Így ha vásárlás előtt áll az ember az SJCAM SJ5000 WiFi-t nagyon is tudom ajánlani... csak a fránya spúrkodás mindig közrejátszik... és míg 5$ spórolásért képesek az emberek a fake 4000-5000-6000-7000-t venni... addig kár bármiről is beszélni!

    OK, hogy az ember "kipróhálja", de én kicsit máshogy gondolkozok.. veszek valamit, ha nem tetszik - nem úgy vált be ahogy reméltem, akkor is még eltudom adni... de egy olyan készüléket ami pár használat után kuka... ott nincs esély eladni minimális veszteséggel... csak a kuka a megoldás!

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák