Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    válasz Szoles #1379 üzenetére

    Köszönöm!
    Eredetileg kajakosokat voltam videózni, vagyis nem ezért mentem le a kamerával a táskámban. Ki akartam próbálni a három darab egybeszerelt bukósisak kart, de miután műanyag eléggé berezeg, így erre a célra alkalmatlannak bizonyult. Volt mikor láttam, hogy már elforgattam a kart, de a kamera még az előző pozícióban rögzített :D
    Elvileg lehet belőle kapni fémet, az nem leng ekkorát, csak négyszeres az ára is, de, ha jó nem kérdés, hogy megéri az árát.
    A stabilizált tartót is feleslegesen vásároltam meg, mert az nekem nagyon nem szimpatikus. Nem ajánlanám senkinek sem megvételre, persze lehet másnak beválik.
    A srácokat meg nem ismerem, csak hazafelé úton vettem észre őket és mentem oda hozzájuk :)
    Amúgy gyanú, szerint ők is kezdők, mivel azt a buckát át szokták ugratni a tapasztaltabbak, és ők nem ugrottak egy méter magasnál feljebb, így meglátásom szerint túl nagy élmény nem mutatkozott volna eredeti tempónál sem. Ma már levittem a monopodomat is, amire egy jobb gömbcsukló van szerelve, de a srácok ma nem voltak lent, így szárnyaszegetten hazaballagtam.

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák