Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Qru #11635 üzenetére

    fonok87 fórumtárs a Kia topicból beletette a Shell-ből a kaphatót:
    Én is a ghme termékkódost kerestem, mert azt írja a szerviz kézikönyv, de nem volt sehol, így beletettem azt amit a Shell oldala ajánlott. Egyelőre működik :D Szerintem, ha már csereérett, sokkal jobb a gyáritól kis mértékben különböző, mint a régi. Nekem legalábbis irtózatosan nézett ki amit leengedtem... Most fimabban jár a váltó és csökkent a fogyasztás is.

    Az jó hír, hogy nem az van, hogy elfolyt egy része, és se előre se hátra, ha nem kapok 70W-st.

    gyakorikerdesek.hu-n az ellenkezője:
    Én most keresek váltóolajat kiába, 70w itt is az előírás.
    Ezt vásárolom, ha valakinek később fontos lesz, mert a gyári literje 30 ezer forint körül van, amit itthon nem kapni

    #6 tavaly lett lecserélve a váltó olaj, maszek csinálta, gondolom felcsapta a bárdiautót és kidobta a 75w-s olajat, azóta (előtte nem tudom milyen volt, mert használtan vettem) rohadt szoros a váltó hidegen, ha bemelegszik már jó, azt ajánlották próbáljak egyel hígabb olajat, és múlt héten voltam márkaszervízben ők is azt mondták hogy 70w-s olajat szoktak használni.

    Szerk.: Regisztráltam erre a sz*rra, mert anélkül nem láttam, hogy mit vásárolt, hát a 70W-75W Liqui-t találta meg ő is, amit a Bárdi-s dobott nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák