Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joeker13

    újonc

    válasz cpt rodgi #22348 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat! Annyit még hozzátennék, hogy otthon saját hálózaton is azt írja, hogy az otthon központ nem elérhető, így automatizálás sem állítható be, viszont a már meglévő automatizálások lefutnak 🤔 (bár ott is azt írja, hogy nem tud csatlakozni a központhoz)
    Illetve van egy iPad-is otthon, az is be van állítva központnak és minden eszközre azt írja, hogy készenlétben van... IOS14 óta ami addig tökéletesen működött, az elkezdett hol működni hol nem, 14.3 óta viszont teljese elérhetetlenek az otthon központok.
    Természetesen az adott eszközök kifogástalanul működnek, ha egy hálózaton vagyok velük, vagy távolról saját applikációból is elérem őket... de bosszantó a dolog, mert pont azért vettem home kit kompatibilis eszközöket, hogy könnyen elérjek mindent kontrol panelről is, illetve tudjanak “kommunikálni” egymással is a különböző gyártók eszközei... na ez pont nem működik jelenleg 😅
    Elég tanácstalan vagyok, mert 2 évig minden rendben ment, nem tudom, hogy honnan kéne a hibát felkutatnom... 🤷‍♂️

Új hozzászólás Aktív témák