Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoshida

    aktív tag

    válasz krisztián28 #4284 üzenetére

    nem tudom, hogy neked ez okozhat-e gondot, de én még 2-es mysensors-hoz nem találtam normális LED dimmer sketch-et (igaz én RGBW szalaghoz keresek, tehát van egy rgb vezérlés, és egy sima fehér vezérlés).

    Az [openhardware.io-n levő lastsamurai-ossal] kerültem a legközelebb hozzá, domoticzban meg is jelent egy lámpa, és lehet a szivárványskálán állítani a színt is, meg külön kapcsolni a fehéret, de valahogy a ledet már nem vezérelte, pedig a felkapcsolás is pl. sikerült a domoticz szerint, de a valóságban nem kapcsolódott fel. (de még itt bekötési hiba is lehet, egyelőre 5 órát sikerült foglalkozni vele, és feladtam per pillanat :D )

    Viszont! a te sketch-edben is látok V_DIMMER-t (és a lastsamurai-osban is van), ami elvileg már 2-es mysensors-ban nem használatos:

    [link]

    De ha átírom V_PERCENTAGE-ra, akkor meg a sketch újrafeltöltése után már meg se jelent az rgbw eszköz domoticzban...

    Majd lehet kipróbálom a te sketch-ed, ha már legalább a fehér ledet tudnám vezérelni, az is valami lenne :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák