Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    leírnám a tado v3 okostermosztát kínomat is,hátha valaki jár hasonló cipőben vagy van valami ötlete a megoldásra.
    a minap az asszony vette észre hogy magán a termosztáton nem működnek a vezérlő nyilak: nem lehet állítani a hőmérsékletet csak az aplikációból a neten.nem voltma rest és lekaptam a termosztát elejét,mondom megnézem az elemeket.az elemek rendben voltak,másik pakkal sem működött a dolog.egyszer aztán tökvéletlenül rájöttem,hogy amikor nincs a helyén az előlap (a kezemben volt) akkor meg simán működnek a nyilak: lehet állítani a hőmérsékletet.vissza is tettem nagy örömmel,hogy hurrá,valamiért megjavult.korai volt az öröm,mert amint visszatettem,a nyilak megint nem csináltak semmit.
    na mondom,akkor írok a supportnak (vettem már fel velük a kapcsolatot,hihetetlenül kedvesek,gyorsak és segítőkészek voltak még hétvégén is). leírtam a problémámat,még videót is csináltam nekik a dologról.elég hosszan kellett várni a válaszra,de végül nap végén megérkezett a mail: kértek fényképet elemmel,elem nélkül,illetve kérték,hogy másik pakk elemmel is próbáljam ki.hiába állítottam,hogy ezt már végigzongoráztam,ragaszkodtak a fotókhoz.ok,megcsináltam,elküldtem,megnézték és azt válaszolták,hogy eszkalálják az esetet.úgy is lett,vissza is írtak,hogy megnézték távolról,de nem tudnak mit csinálni.ha még garis a termék,akkor küldjem el nekik a számlát.erről ennyit,kéztől vettem olcsón,úgyhogy számla az nincs,így nem cserélik.közben még próbálgattam a termosztátot és arra jöttem rá (most röhögni fogtok,én is azt csináltam),hogy este 9 óra után a nyilak működnek!tegnap volt az ötödik nap,hogy reggel,napközben és este is többször próbálgattam,de kizárólag csak este 9 után működnek a nyilak a termosztáton.ezt meg is írtam a supportnak,de csak annyit tudtak írni,hogy világosan megmondták: nem tudnak mit csinálni vele,csak cserélni,de az meg ugye számla nélkül nem megy.na mondom köszi,ezzel aztán ki vagyok segítve.

    szerintetek mi a búbánatos fészkednyavaja okozhatja ezt a különleges működést?már néztem,de gyerekzár nincsen rajta,a napszakonként beállított hőmérsékletekhez meg nincsen köze,mert hiába állítgatom,akkor is csak este 9 után hajlandóak működni a nyilak...komolyan megőrülök :Y :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák