Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz BlacKSouL #58624 üzenetére

    sztem reggel 7kor még simán jól átmész bp-n, de ha tutira akarsz menni, belövöd a waze-t 'sztkész

    [ Szerkesztve ]

    vagy fullba vagy sehogy :D

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz BlacKSouL #58624 üzenetére

    Mission 1 completed

    Következő mission-hez kérnék cheat-eket vagy legalább hinteket:

    Többé-kevésbé ugyanezt a reprezentatív társaságot kell nekem majd olyan kb. 3 óra körüli innen elindulással visszavinni Pestre, mégpedig úgy, hogy M3-M31-Ferihegy mint első állomás, és onnan be vissza a Kecskeméti utcába(Kálvintér). Az útvonal OK, a kérdés az Ferihegyen, hogy jelenleg az A/B terminálok felső karéjába vezető út járható-e mikrobusszal, van-e valamilyen korlátozás, kapu, fizetős, engedélykötelesség, ha max. az utasok kirakásához szükséges 1-3 percig szándékozom a bejárat előtt megállni?
    Olyan infókat kaptam, hogy már oda felmenni is kártyát kell húzni, és a karéj túloldali lehajtójánál "fizetni", vagy 5(?) percen belül ingyenes. Ez most jelenleg így van? Illetve tippet kaptam, hogy ha nem megyek fel, hanem a középső(?) lenti parkolóba bemegyek, az ugyanilyen kártyás mint az előző, a kihúzás után egyből vissza is dugom a fizetősbe, akkor 10 percig mehetek ki, és ott is el tudok menni egész az épületig. Merthogy a felső karéjon valami építés miatt korlátozás van vagy fel se lehet menni.

    Aki mostanában járt ott, az meg tudná erősíteni valamelyik verziót? Nagyon sokat nem akarnám hogy gyalogolniuk kelljen, mégiscsak magasrangú vendégeink.

    Továbbá: a reptérről a Kecskemétibe simán 4-es út - reptéri út - Üllői a nyilvánvaló útvonal?

    Köszi.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák