Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Viszlát #58615 üzenetére

    Az az igazsag, hogy az orszag mocskosul ellene van annak, hogy kisgyerekkel legyel, ugye alapbol 9 ho a maternity, nem 3 ev ( mindent osszeadva) , 9 ho utan semmi bevetele az otthonmaradt szulonek, ha nem megy el dolgozni. Ha meg elmegy, akkor meg bebiszitter/nanny/childminder/nursery, stb... Tehat vagy otthon maradsz, es elsz egy fizubol, ami meg 5 eve siman elment, gyerekkel mar nem annyira, foleg , hogy azota majd duplaannyi a lakhatas. Vagy ha meg elmesz, akkor meg elmegy a penz a gyerekfelvigyazora.

    Persze, gyerek nelkul sokkal konnyebb lenne, de en mar nem kuldom oda vissza, amugyis akkora arc, imadom, el nem tudnam mar nelkule kepzelni az eletunk:D:D

    Egyebkent tenyleg nem ertem, miert esik jol egyeseknek egy jo nagyot beletaposni a masikba. Eleg sz.r volt az elmult egy evem, mind szakmailag, mind lelkileg, tenyleg jo meg egyet belerugni a masikba? ( ez nem neked, hanem joamilestonenak szol, de ugyis tudod:) ). Nem kivanom senkinek, hogy fel ev alatt ket magzatot veszitsen el, egyiket ebbol majdnem felidosen, kezeljek maternityrol visszajove ugy, hogy o, te ugyis mindenhez ertesz, lesz.rjuk hogy kikkel dolgoztal egyutt, mihez ertesz, majd mi beosztunk ide oda, es emelett meg maradjon is az embe viz felszinen ugy, hogy kozben meg allast is tudjon valtani. De nem, az nem sikersztori, ha valaki mindezt egyszerre eli at, es nem sullyed el. De pont a betegsegek meg egyebek miatt a "kormere nez" a penznek. Ne haragudj joemilestonne, erre nem tudok mit mondani, ha ilyened van, inkabb tartsd meg magadnak, mert nem vagyok kivancsi arra, hogy valaki ebben merje a sikeremet. Nem te fogod megmodnani, siker-e vagy sem. Ahonnet meg jottem, onnet nezve , koszonom, igy is tobbet ertem el, mint sokan masok.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • szőröscica

    addikt

    válasz Viszlát #58615 üzenetére

    Nagyon jo napom volt, finom ipakat kortyolgattunk este. :) igaz, kettonk fogyasztasa majdnem felert egy akcios lutoni jeggyel.

    Teljes mertekben igazad van, nyilvan minden normalis ember megnezi, hogy mire kolt es felesleges tobbletkiadasokba nem veri magat. De azert a magyar kisnyugdijasi szintu tervezgetesi szukseg felmerulese egy Bp-London repulouton tovabbra sem az a dolog, amilyen merteku anyagi sikerert en kikoltoznek UK-be. :(

Új hozzászólás Aktív témák