Új hozzászólás Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    A mobiltelefonos témához kapcsolódva: szoktam hang- és írásos üzenetet is küldeni. Vannak olyan helyzetek, amikor tudom, hogy a másik fél nem elérhető (mert iskolában vagy éppen megbeszélésen ül stb.), de szeretnék neki elmesélni valamit. Akkor ezt hangüzenetben teszem, mert nincs kedvem annyit pötyögni.
    Ha többen is vannak körülöttem, nem küldök hangüzenetet és nagyon ritkán hallgatom le, de azt is úgy, hogy a fülemhez tartom a telefont.
    Merő taplóságnak tartom közösségben hangüzenetet küldözgetni vagy azt lehallgatni.

    A valamivel való hencegés nagy divat Magyarországon. Ezt nem hinném, hogy csak amiatt lenne, hogy ki mit tud megkeresni egy hónap alatt. Sajnos elég széles az a réteg, még a tehetősek körében is, akinek mindig mutogatnia kell, hogy neki mije van.
    Inkább a középosztálybeliek azok, akiknek nem presztízskérdés, hogy milyen autóval jár vagy hogy milyen telefonja van.

    [ Szerkesztve ]

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Új hozzászólás Aktív témák