Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz fokukac #76014 üzenetére

    jelentem, megjött a mosógép... conf. call közben...
    Leviharzottam, beengedtem őket, felhozták, mondták, hogy ők már mennek is. mondtam, hogy ácsi, el ne menjetek már anélkül, hogy viszitek a régit...
    Elkezdtem lekötni a régit a csapról, és kiderült, hogy a kis falicsap (sarokszelep? wtf) megadta magát, nem lehet elzárni, ömlött a víz, elöntötte a fürdőszobát, úszott az egész, el kellett zárni a víz-főcsapot.... de a csávók szerencsére elvitték a régit...
    hívtam a vízvezeték-szerelőt, aszondta, jövő hét.
    mondom, anyád...
    Elkezdtem felmosni a dzsuvát a fürdőben... (az összes porcica gyorsan feloldódott ám :D
    aztán mivel szerelőt nem értem el, arra jutottam, hogy inkább bekötöm az újat.
    Leszereltem róla a hevedert (vaze, egy 4 centis, 10 centi magas vasdarab volt a hátulján, amit le kellett szerelni, régen két csavar volt erre, azt' kész), és ügyesen beszereltem a vízcsövet. És tart. Igaz, a szennyvíz-lefolyóra nem tudom rákötni, mert a méret se stimmel, és nincs hozzá ilyen szorító heveder se, de legalább meg tudtam nyitni a vizet, és most jó. Hállelúja. Aztán dolgoztam tovább, de persze a bolt bezárt, mire el tudtam volna menni venni megfelelő csatlakozót... Nagyon a v*szom kivan már ezzel az este 7-kor minden bezár dologgal, most már, de tényleg.
    De legalább van 50 decibeles mosógépem. Ami állítólag persze szar, de nekem megér egy próbát, hiszen halk, és akciós volt.

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák