Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz gaborbol #75819 üzenetére

    Félreértesz - nem a történeted valóságtartalmát vontam kétségbe, csak a többiek (már ha csak nem mindenkinek PMben előre elkülted az összes infót a hölgy hátterét megismertetve) minden kétséget kizáró rosszindulatát egy másik ember felé szerettem volna szóvá tenni. Persze, nem akarom én védeni a védhetetlen minden áron csak hogy ellentmondjak. Pusztán nem vagyok hajlandó megadni magam annak a mocsárnak ami itthon van :B

    Más: A szembe erkély -szomszéd vett egy fenyőfát. Ránézésre olyan 2,5-2,8 méter magasat. A fejjel kisebb asszonykájával kiszenvedték az erkélyre mert a lakásban nem bírták a talppal felállítani a magassága miatt. Ott a fiatalember nekiállt (a távolság miatt számomra nem felismerhető szerszámokkal) az alját levágni. Első próbálkozás után bemérték a lakásba de még mindig túl nagy volt, visszacibálták az erkélyre. Itt következett egy pici intermezzo aminek következtében a fiatalember egyedül nyeste tovább a fát. Amikor kész lett az asszonykájával berángatták. Igen ám, de a fa még mindig magas volt! Volt megint egy kis mutogatás, meg szájkarate majd a fiatalember berágott és fogta magát, a fa tetejéből levágott majd egy méternyit és behajította az erkélyen keresztül az udvarra :) Csodálkoztam hogy eddig eljutottak mert a fát mindig heggyel előre vitték át az ajtón...

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák