Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz bitpork #62277 üzenetére

    Jajaja, ugyanezen elv menten nyert a Fidesz 2010-ben ketharmaddal, tenyleges program meg barmi nelkul, hogy ne a mar ismert rossz legyen. Komolytalan hozzaallas ez.

    A hasonlat meg nem jo. Leginkabb egy glory hole-hoz tudnam hasonlitani a helyzetet, ahol az egyik lyuknal mar megharaptak a futykost, ugyhogy sipirc egy masikhoz, hatha ott nem fogjak. Igaz a masiknal meg korabban volt incidens, de annak az emleke mar elhomalyosult, a friss seb meg jobban faj.

    (#62280) concret_hp: felreertes ne essek, alapvetoen en is a reszvetel mellett vagyok ha mar egyszer allitolag ez az elturt demokracia a legjobb a sok rossz kozul, csak hat na. Az utalkozas, frocsogesen kivul semmi erdemlegeset nem lattam/hallottam senkitol, ami alapjan lenne lehetosegem VALOS dontest hozni, hogy marpedig akkor x mellett teszem le a voksom, kapjanak egy eselyt, hatha.

    Az utolso bekezdesed meg tok jol hangzik, nagy orom lesz ha egyszer valahol a vilagon megvalosul. :)

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák