Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz EQMontoya #62119 üzenetére

    Szeretem, ha a cuccaim nincsenek összekarcolva, összeverve, repedve, törve. Vigyázni viszont nem tudok rá - meló, sport, aktív szabadidő, mindezek a hozzá (nem) tartozó megfelelő tárolási lehetőségekkel. Tudom, otthon kéne hagyni a csudába, és kevésbé ráfüggeni. Ellenben kb 3-4 komplett kijelző/ház/készülék cserét sikerült az elmúlt pár évben megspórolni, valamint tok nélküli készüléket is sikerült már a család szinte minden tagjának leejtenie, eddig mindig a sarkára esett az összes. Működőképes marad, de együtt élni a lepattant sarokkal elég szar érzés. Persze ez is egyénfüggő. Négyen használunk négy, nem naprakész, de azért elég drága készüléket, és sok a rizikófaktor, mindemellett nem az én pályám a veszélyes élet nevű extrém sport.

    Másik megoldás a tiéd lenne, hogy egy csúnya, de masszív műanyagkockát kell venni, de sajnos szeretem a szépet.

    p

    Ps.: Kijelzőre ragasztható “páncélüveg” amúgy durván jó dolog, persze atom ellen az sem véd.

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák