Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz parandroid #57883 üzenetére

    Helló Főtroll. :)
    én azt szeretem benned, hogy vannak valami homályos emlékeid 5 évvel ezelőttről, és ez neked elég alap ahhoz, hogy levond a végső következtetést, ti. hogy a droid úgy általában véve is szar, punktum. :C

    Majd ha párhuzamosan használod a két rendszer legfrissebb verzióit, akkor okíts, hogy melyik a jobb, oké?

    A kolléga úr segítséget kért. Sajnos az, hogy vegyen iphone-t, lehet, hogy nem opció számára.

    --------------

    A konkrét problémáról pedig annyit, hogy minden rendszer máshogy számol, és az Adnroidnál elég komoly váltás volt az 5-ös-6-os verzió tájékán ebben.

    Nyilván a wifi is fogyaszt energiát, de a fő fogyasztókhoz (képernyő, processzor, browser) elenyésző, nekem ritkán jelenik meg a listában, akkor is ilyen 1-2%.
    A wifi szerintem be van akadva.
    A készenlét trükkös, ha rossz a térerő, vagy állandóan váltogat a cellák / hullámsávok / 2G/3G/4G között, akkor sokkal jobban tud merülni.

    Mindegy, @Concret_HP, szerintem elsőre indítsd újra, ha nem segít, akkor pedig én a helyedben megpróbálnám a rendszervisszaállítást / resetet.

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák