Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz EQMontoya #52748 üzenetére

    Konkrétan egy csomó videó el sem indul, hanem hibaüzenetet ad, ha külföldi ip-ről próbálkozol.

    Érdekes tendencia egyébként ez a videóriportozás, személy szerint gyűlölöm, én azért interneten fogyasztom a híreket, mert nekem az az igazi információ, amit írott szövegként kapok, a videóval soha nem tudtam igazán mit kezdeni - dokumentumfilmek információi is sokkal jobban megmaradnak bennem, ha feliratosan látom, és a beszélt szöveggel együtt kapom az írott változatot is, de ez nyilván az én hendikepem, valamiért nem tudok koncentrálni hallott szövegre. Ezzel együtt (illetve éppen ezért) elborzadva figyelem, ahogy külföldi híroldalak is egyre gyakrabban csak videóriportként jelentetnek meg egy-egy hírt, vagy cikket. Basszus, nem tévét nézni jöttem ezekre a website-okra, arra ott lenne az óriási képernyő a nappaliban, de még arra sem vagyok hajlandó ráengedni a tévécsatornákat...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák