Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Pttypang #50736 üzenetére

    Áá, már én is szétszedtem, kifújkáltam, kipucolgattam, de nem sokat segített. Összerakásnál meg a vezeték miatt fél órát szívtam vele, míg összement. Mostanában mérgemben tenyérrel néhányszor megforgatom, mint régen a felhúzós autót, egy darabig jó, aztán megint nem. Erről sajnos csak félig kopott le a matt, úgyhogy most foltosan fényes és matt, ittott meg mocskos, ahogy a matt réteg és a bőrzsír összeállt. Már tisztítani sem lehet, vagy max lekaparni róla az összes mattot. De átlagosan 3 évente cserélek egeret, és egyébként ez méretben, ergonómiában, meg a legfontosabb duplakatt sárga gombban nagyon jó volt. Eleinte a felszíne is :) Most nézegetem a mai A4-eket, ami régen középen office gomb volt, az divatgomb lett (DPI) és a duplaklikk meg lett az office gomb. De nekem se office nem kell, se dpi, nekem a mostani duplaklikk kéne egy új, működő, hasonló dizájnú modellben. Lehet tőlem holeless, vagy vtrack is, felőlem normális vezetéknélküli is, de szemezek már akksissal is... egyik se az igazi. :U
    Most őszintén: ki használ átlagban többször dpi váltást, és ki használ double-clicket a napi munkája során? Bármit megnyitok, mappát, akármit amihez két katt kell, ott tökéletes volt. Persze tehetnék mindent egykattintósra a windózban, de az nem olyan jó, mint ez az egy ki... gomb, amit most lespórolnak. De persze most már minden egéren 1 és 100000 között 100 lépésben válthatok dpi-t. De minek???

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák