Új hozzászólás Aktív témák

  • szőröscica

    addikt

    Ma jöttem Miskolcra. Nagy volt a forgalom kora délután, de úgy éreztem, hogy mintha a sofőrök a szokásosnál körültekintőbben vezetnének. Persze volt idióta, pl a személyautókat jobbról előzgető transitos, vagy az a swift ami a belső sávban vonatozás közben úgy tolt, hogy nem láttam a fényszóróit a tükörben. Szívesen megkérdeztem volna a sofőrtől, hogyha most itt előttem fékez a sor, és én is beletaposok a vészfékasszisztenses autóm pedáljába, akkor ő a 175-ös virslikkel mit csinál 1 méterre a hátamtól. És hiába mostam le a fényszóróim, hiába pöcögtettem féklámpát és ködzárót, nem tágított, 1 méterre jött mögöttem, úgy hogy előttem tömött kocsisor volt és teherautókat előztünk. Az első adandó alkalommal elmenekültem előle (kihúzódtam jobbra), hadd utazzon más szerencsés kolléga lökhárítóján.

    Ennek ellenére nyugodtabbnak tűnt a pálya mint általában. Aztán este nézem a híreket: halálos baleset az m7-esen, 20km-es dugó az m1-en, két tömegbaleset az m3-on, de már nincs teljes útzár, stb. Vicc-.-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák