Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Most nézem, hogy az itteni MM-ben már van Nexus 9 (32GB, LTE nélkül), közel 500 EUR-ért. Még jó, hogy kapni... Nexus 5-öt (16GB) viszont sehol nem látok 340-350 EUR alatt, úgyhogy ha Mo-n valaki 90k-ért árulja, ott valami nem kerek, én azt inkább köszönöm, de nem kérném.

    integra: Azért amikor alig több, mint egy évesen tönkrement a nyomtatóm, jól esett, hogy szó nélkül kaptam egy újat. Akkor örültem, hogy a 3 év garisat vettem, és nem az egyéveset. Ugyanígy volt Katica első kint vett okostelefonjával, egy Galaxy S Plus-szal, szintén túl volt már egy éven, amikor elkezdett haldokolni, kaptunk ahelyett is másikat, miután a szervizben végzett szoftverfrissítés sem segített rajta. Mo-n fényképezőm halt meg 1-2 hónappal a kétéves garidő lejárta után, a következőt itt már 2 helyett 5 évre bővített garival vettem, ez a felár volt valami 50 EUR (általában a vételár 15%-a körül adnak hozzá ilyesmit). Mobilra, tabletre szerintem nem is adnának 5 évet, nem is lenne sok értelme, jellemzően ilyenkorra már úgyis elavult lesz, de a 2 évnél kevesebbnél azért összehúznám a szemöldököm.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák