Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pepe78

    senior tag

    válasz z0d1AK #15190 üzenetére

    Hi!

    Most PL 1 hete 2x2 Gb Kingmax Hercules(1600 mhz) Ramot adott számlával 15.000 Ft ért.
    Sok mindentől függ az ár és a a garancia náluk is. Nem mind1 melyik nagykerből hozza, amit mindig el is mond.
    Mondjuk nem szoktam számlát kérni, a garanciát meg a termékre ragasztott matrica alapján lehet tudni,hogy meddig is van.

    Illetve ha alaplapot vagy ilyen komolyabb dolgot veszek, akkor külön kérem hogy olyan árat mondjon, hogy ne egy év garit adó nagyker legyen a forrás.

    Volt, hogy 5850 et azért cserélt ki nekem mert kattogott kicsit a ref hűtés ventije stb stb.
    Azok, akik hozzá járnak mind ilyen pozitívan nyilatkoznak. nem véletlenül írtam a szokatlan kifejezést.

    Pár hónapja ment át a Blue-ból erre a mostani helyre(megint csak mint alkalmazott), és elég sok ember jött át utána. Kell nekik ez a fajta vevőbarát hozzáállás!
    Én is ezért járok ide.

    Az meg hogy valami futárral 23.000 egy Bp-i cégtől nála meg mondjuk 25.000 és itt garancia + intézi is normálisan szerintem nem kérdés hol kell megvenni.

    Próbára kell tenni...

    :R

Új hozzászólás Aktív témák