Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boci_83

    őstag

    válasz Balinov #5697 üzenetére

    Nekünk is volt 205 ös 1.1-es, Junior, ill 1,9D is ugyan ebből, mindkettővel elégedettek voltunk nagyon, mármint gyerekfejjel ahogy emlékszem. Édesanyám 150-160-al járt a dizellel haza minden nap Bp-ről. Csak tankolni kellett bele a kannás üzemanyagot. :DDD

    306 kombim van, ezzel azért több baj van. Elektronika kicsit hisztis, érzékeny az akksira, valamint az üzemanyagra. Én a futóművel nem vagyok kibékülve, bár alufelnivel jobb az úttartása, viszont kényelmesnek találom. Oktáviák, Golfok szerintem jóval kényelmetlenebbek.
    Nem verseny autó, ( főleg motorozás után tűnik kicsit langyosnak :DDD ) de dinamikus, 4000 körül ebből is elfogy az erő, de eddig 1800-tól elég szépen tol, marhára nem kell forgatni.
    Fogyasztásról mikor hozzám került akkor nézegettem 4 évesen 97 000 km volt az autóba, egy tankkal valamivel többet mentem el mint 1000 km, de 60 literes a tankja. Viszont mindennapos használatnál 7-8 litert eszik, főleg rövid távokon használom, de én nem szeretek lassan menni. :D

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák