Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz ladybug #1282 üzenetére

    Wörthi tó az nagyon szép, itt egy saját kép. De nagyon szép a Grossglockner is, ami Ausztria legmagasabb hegye. 3797m. Itt egy - két kép róla. A havas csúcs az a háttérben az első képen.
    Ahol a második kép készült ott lehet mormotákat nézni, simogatni, etetni almával stb. a gyerekeknek biztos tetszene.:) Mormota

    2008-ban voltunk Alpok körúton. (Ausztria, Svájc, Németország, Olaszország, Franciaország)
    Ha kérdésed van még, akkor tedd fel nyugodtan. :R

    Mi idén egyébként Ny-Olasz, Francia, Szlovén vagy Spanyol tengerpartot nézegettünk, de az árak még kérdésesek... még az is lehet, hogy Török, vagy Tunézia lesz belőle, még kiderül...

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • tkazmer

    addikt

    válasz ladybug #1282 üzenetére

    ezek a tavak emlékeim szerint annyira nem melegek, inkább talán túrázós helyet nézzetek.
    ezen kívül nem tudom, hány évesek a gyerkőcök, a rafting még érdekes lehet, karintiában van rá lehetőség.
    esetleg még nézzetek körül bovec környékén szlovéniában, remek túrázós hely, az isonzó völgye, tele van szépen felújított I. vh-s frontvonal, erőd maradványokkal (a gyerekeknek mindenképp érdekes lehet), gyönyörű kék színű folyókkal, patakokkal, vízesésekkel (kicsit hasonlít a környék a horvát plitvicére, bár persze közel sem annyira koncentrált).
    ausztriában egyszer voltam így nyáron nyaralás céljából, az akkori ottani árakra már nem emlékszem, annyira viszont nagyon, hogy a vista utazási irodával mentünk és olyan borzalmas útleírást adtak, hogy végigkérdeztük a fél országot, mire odataláltunk a célállomáshoz.
    szlovéniában (meg ausztriában is) apartmanokat is érdemes szerintem nézegetni, azok még olcsóbbak, mint a panziók, és mivel van főzési lehetőség, sokat lehet a kaján is spórolni. mi tavaly 6an azt hiszem összesen 200-250€-t fizettünk talán 3 éjszakáért egy ilyen apartmanban

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák