Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    Lejárt a szerk. idő:

    @tkazmer: lehet kicsit félreérthetően fogalmaztam. Robogózás alatt kb két óra fel-alá gurulást értettem, semmi komolyat, utazni nem akarunk vele semerre, csak ilyen élményszinten, mint a vízibicikli. Egy teljes napra már nem venném ki.

    @Mawyx: ez személyes (családi) tapasztalat? Mikor volt és hol? Mennyi volt a bérleti díj, mik voltak a feltételek?

    @Voyage: húha... írhatnál egy pár dolgot. Egy hétre két főre mennyi költőpénzt érdemes vinni? Árakra tudsz példát mondani? Mennyire átvágósak az olaszok? Amikor én voltam, teljesen ízirájder volt mindenki (18 éve) nem az a szicíliai stílus, amit a TV-ben látni :)) ez még mindig így van azon az (észak adriai) környéken? Utazási irodával foglaltatok szállást? Stb. stb.

    @AMD Power: ez ott előfordul, smecta alap. - Bár inkább nem. Jöjjön ki, aminek ki kell jönni, mert csak nagyobb bajt csinál.

    általában: egyébként egy pár szót én is írok. Mi a terra utazási irodával megyünk (ez a TUI-nak valami cége azt hiszem) július közepén. Apartman, itt van róla két kép: [bal oldal] és [link]. Már áprilisban le kellett foglalni, mert nagyon fogytak a megfelelő helyek (két fős apartmant kerestünk, relatíve közel a parthoz, ilyenből nem sok van). Nem tudom, mennyire olcsón úsztuk meg, 124k lesz két főre 7 éjszaka. Ebben minden benne van, kaját és strandszervízt kivéve. A strandszervíz 50 euro, azt kihagytuk, vettünk napozó sátrat a hervisben 3k-ért. Utazni busszal utazunk, volánbusszal 43k két főre (ez lehetett volna fele is, de lecsúsztunk az olcsó jegyről).

    Ha valakinek van további véleménye, jó tanácsa, bármi (akár az, hogy hülyék vagyunk, ez drága) ne folytsa magába, mert az nem tesz jót. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák