Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi76

    tag

    Fél Off a szuper alacsony árról.

    Nagyon szuper ez a dolog, valóban.
    Csak, ahogy írtátok, a vonal másik végén egy ugyan olyan "átlagember" - nem, nem a cég - fog vélhetőleg "bukni" a fizetéséből.

    Jártam így nyáron, tavaly kályhát kerestem, és ki volt rakva egy 150K-s ár egy nullával kevesebbért, ami tehát tizenötezerért megvehető lett volna.
    De inkább szóltam, mert a másik oldalt egy ugyan olyan ember kifizette volna ezt a különbözetet, amit én rontottam el.

    Persze megértem, majd egymillió csábító.
    Csak ezt az egymilliót ki fogják fizettetni valakivel, úgy gondolom, vagy minimum munkahelynek annyi lehet.
    Ez benne van erősen.

    Ennyit szerettem volna, senkit nem irigylek semmit és hangsúlyozom, csábító dolog ez.
    De semmi nincs ingyen.

    További szép napot Mindenkinek!

    Szerk.
    Nem magamat sztárolom.
    Csak azért tettem be a levelezést, hogy nem vizet prédikálok és bort iszom...
    Legalábbis remélem. :)

    [ Szerkesztve ]

  • stefi76

    tag

    válasz koko52 #8141 üzenetére

    Ha ez így van, akkor oké.

    Senkitől nem irigylek semmit.
    De az biztos, hogy nincs ingyen semmi és az, hogy van engedmény meg tévedés, az két különböző dolog.
    Valakinek a tévedés az biztosan fáj és problémát okoz, úgy vélem.

    És nem ítélkezni akarok, csak én személy szerint örülnék neki, ha tévedek egy ilyen dologban, akkor az, aki látja ezt, az inkább segítene benne, mint sem kihasználná.

    De ez az én véleményem, ha off, akkor törölje a modi, semmi más szándékom és reakcióm nincs a dologra, egy vélemény csak.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák