Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugo chávez

    aktív tag

    válasz rumkola #3033 üzenetére

    Nyilván van élet full hd alatt, oda jó lehet egy régebbi kártya is, de ha valaki 1920-ban, vagy 2560-ban (oké a 2560 túlzás, de elég sok 1920-as monitor van már) akar új játékokat tolni, képjavítókkal és tesszellációval pl. Crysis 2, AvP 3 (és szerintem a közeljövő legjobban várt játéka az AvP 3), akkor azért valószínűleg kell a legújabb felsőkategóriás vas, meg persze az új feature-öket (DX11) csak a legújabb, kártyákkal tudja kihasználni. Persze, el lehet játszani kisebb felbontással is, de szerintem, ha kiadnak egy játékot, akkor full hd -ben (még a laptopoknál is a full hd-t nyomatják 16'-17'-es képátlónál :W , csak aztán bírja majd a mobil 58xx) menjen már játszható sebességgel. Na, szóval azt akarom mondani, hogy ahhoz, hogy lehessen egy játékkal élvezetesen játszani, nem biztos, hogy kell a legújabb kártya,(én jelenleg elvagyok a GF4 MX 420-asommal , az AvP 2 szinte röccenésmentesen fut :DDD ) de ahhoz, hogy ki is használjuk a játék lehetőségeit, már igen. Jó, persze, ez leginkább csak marketing, de mégis. Talán, ha csak 2-3 évente adnának ki új generácót (Nvidia :DD ) akkor a játékokat is úgy csinálnák, hogy optimálisabban használja ki a kártyát.

    "sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák