Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tombar

    senior tag

    válasz fatallerror #10696 üzenetére

    volt/van, csak ugye a mainstream kategóriában egy-egy játékban komolyan megrakja a 7950est. ph! teszt szerint cirka 5% előnye van a 670esnek, viszont pl. bf3ban, portal2ben elég komolyan le van maradva, még a 7970 is. a jónép meg ezt nézi és nem összességében... szóval alig jobb, de túlértékelt. :S viszont fullHD és az alatt egyes esetekben meggyőzően jobb.
    hát... ha minden igaz, akkor pont a 256 bites 1152 cuda magos gk104 (így talán annyira nem keverhető össze, habár... :DDD szerintem ez a cél :D:D) csak kicsit lesz lemaradva a 7950től, tehát ha ezt a teljesítményt adjál a 7870től egy kicsit drágábban, akkor nagyon durván nyert ügye van. a 192bites a 7850től egy picit drágább és csak egy leheletnyit marad el a 7870től, akkor megint nyert ügye van... mind addig, amíg az amd megint nem csökkenti az árakat. na akkor megint más lesz minden. elég zűrös.
    a vramnál szerintem fontosabb h mennyit bír maga a gpu, ha 1,5 giga alatt már behal, akkor teljesen felesleges.
    amúgy szerintem ez tiszta hülyeség. hirtelen a 192 bites most rosszabb lett, mint a 7870, de persze előtte meg a 7950est nyaldosta... na most vagy már régóta van 256 bites változat, vagy az egész full kamu. az első esetben az játszik be h a gk106 nem lett elég meggyőző. és így még vmilyen szinten logikus is.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

Új hozzászólás Aktív témák