Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pidzse4

    aktív tag

    válasz Ubi82 #7855 üzenetére

    Egy vga nál a 60 fok az egyáltalán nem forró vagy meleg . Gondolj csak bele a laptopoknál akár 90 fokra is felmegy a cpu vagy a gpu hője azt még sincs semmi gond velük. Én elhiszem hogy a viz még jobb üzemi fokot biztosit de teljesen feleslegesen. Talán 3100 mhzen tudod járatni a gpu magját vagy 3200 mhz fut , Mert azt kötve hiszem . Örülsz ha vizzel stabilan 3060 kihozol belőle és lehet 50 fokig megy fel de sebességben ugyan ott vagy ahol mindenki más akinek léghűtése van és 60 fokon játszik . Elhiszed hogy itt sokan beleértve engem is meg tudtuk volna venni a vizes hűtést rá de tudjuk hogy értelmetlen kiadás. Minek költsünk olyanra ami nem kifizetődő. Ha van értelme akkor beruház az ember de ha nincs nem dobja ki a pénzt feleslegesen . A vizhűtés egy dologra jó csak dizájnos jól néz ki de semmi több. Ha van egy jó ház hűtésed akkor azt a meleget amit a vga kilök magából egy jó házhűtés kitolja gyorsba . Azt mondom többet ér az ember egy olcsó vga val ami levegős és 4 db jó házventivel ami kihűti a dobozt. De mindenki azt vesz amit akar szive joga. :R Neked az tetszik jobban nincs azzal semmi gond . Kinek a pap kinek a papné.

    Még annyit elfelejtettem irni hogy én általában 60 fps re korlátozom a sebességet játék közben . Hogy ne csikozodjon a kép és akkor a vga 50-55 fok körül megy simán jó itt a video róla nézd meg. Ezért irtam minek erre vizes blokk. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák