Új hozzászólás Aktív témák

  • Forraszto

    tag

    Üdvözletem. Kiszemeltem egy Asus DUAL 4070-et, két kérdés merült fel bennem:
    - a kezdetekhez képest már sokat mérséklődött az ára, a kérdésem hogy van értelme még várni? Vagy itt már nem lesznek nagy csodák, ez már az alja környéke? Igen, tudom hogy senkinek nincs varázsgömbje, de itt sokkal sokkal nagyobb tapasztalattal és rálátással rendelkeznek a piacra, mint én valaha is. Egyáltalán nem sürgős, de ha innen csak felfelé vezethet már út inkább megveszem most mint fél év múlva 300k-ért.
    - azt olvasom hogy nem lényeges az ilyen "kis" kártyáknál, de ebben is várnék megerősítést: kártyatartó pöcök kell hozzá? Elvileg 970g körüli, és 2 ventis csak, de egy pár ezer forintos tételbe már nem halok bele. Viszont ha tényleg felesleges azzal már nem vacakolnék. Előző (mostani) kártyám 580g-os, eszembe sem jutott ilyesmi, de ez a duplája azért. Főleg a pci-e csatlakozó védelme miatt.

    550-es táp lenne alatta, egy r5-3600-al (az is csere majd egyszer), szerintem elég lesz, pláne hogy valószínűleg UV-is lesz, ahogy most is.

    Köszönöm mindenkinek előre is.

Új hozzászólás Aktív témák