Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz flydomi #16986 üzenetére

    figyelj én a bekötést kérdeztem,hogy most mi mikor térül meg és mi éri meg egy másik kérdés egy másik topikban

    Egyébként a bekötést még mindig senki nem írta le csak azt,hogy vegyek nagyobb tápot mert nem biztos hogy elég meg vegyek több kártyát. (sztem ezzeket a legegyszerűbb írni csak egyik sem válasz a feltett kérdésre)
    Számításaim szerint 2 db 3080 kb 400-450w fogyaszthat de a 600 at semmiképen nem lépí túl 200w meg nem fesz fel az alaplap és a proci föleg úgy hogy a proci levan húzva a minimum értékre hogy ne fogyaszon annyit szóval a matek azt mutatja hogy jó lesz. Tudom hogy a gépben is kevés lesz a hely már erre is van ötletem,de mivel a TI kártyát így is úgy is meg akarom venni és a jelenlegi 3080 at meg nem tudom mikor tudom átadni a tulajának addig szépen termelje nekem a pénzt mind a 2 kártya. Ha csak 100 eurot nyerek az egészen már az megérte hisz nem csinálok nagyon érte semmit.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák