Új hozzászólás Aktív témák

  • kellcucc

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy 1080ti-t (új rtx-szel szemezgetek az ára miatt, de nem tudom miért non rtx-et vennék szívesebben) és rám írt egy hirdető. [link] Azt mondja bányászatra használta, klimatizált helységben, 2 évig állandóan 100% terhelés mellett 68-70 fok között üzemeltek (19 db kártya - nyilván nekem csak 1 kéne). Van még valamelyikre 3 hó gari. Logikusnak tűnik a levezetése, miszerint sokkal ártalmasabb a kártyáknak a gamerkedés és a folytonos nagyon magas hőingadozás, állítása szerint egyik se romlott el soha. Na már most, ha én is klimatizált helységben tudnám használni, ráugranék, de mivel házban lesz a többi melegedő alkatrésszel együtt, sokkal nagyobb hősokknak lenne kitéve, mint korábban. Lehet ezalatt a 2 év teljes terhelés (hiába a 70 fok) már elnyűtte a kártyán lévő komponenseket, amiket egy gamer kártya nem szenved el sok játék ellenére sem. Illetve az is kérdés még, hogy ha klimatizált helységben 70°C volt az üzemi hőmérséklet, akkor nálam, klimatizálatlanban, sokkal magasabb lenne és csak egy venti van rajta.
    Kérlek lássatok el tanácsokkal. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák