Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz katt777 #19672 üzenetére

    Érdekes módon nálam 7970-el a BF3 2,6-2,8GB ramot evett és most 980-al csak 2Gb környékén, ugyan azokkal a beállításokkal, ja és dupla annyi FPS! :DDD

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

  • Asbee

    veterán

    válasz katt777 #19672 üzenetére

    A burkolt személyeskedést abba hagyhatod. 1 milliószor le lett írva, nem tudod pontosan monitorozni mennyi vramot eszik a játék. Tehát semmi bizonyítékod nincsen, csak így gondolod. Érdekes nekem előtte is játszható volt régebbi driverekkel. Az nvidia maga mondta nem fognak semmit javítani. Szerinted komoly oldalakra, akár ide a PH-ra nem került volna ki vagy az NV közleménybe nem adta volna ki ha javítanak ezen a dolgon szoftveresen? Semmilyen konkrét bizonyíték nincsen, egyszerűen pár user neten is ezt hangoztatja. (Gondolom amikor vissza kellett küldeni, hátha 980-at kapnak akkor elfogyott a vram, most hogy nem lett semi belőle, már szépíteni kell és rendben van. Ezt nem rád értem)

    Ja, és ha megint csak ilyen szellemi felkészültségről, meg mint múltkor funkcionális anafalbétizmusra akarsz gyerekes nyelvnyújtogatós smiley-val utalni, akkor ne várj érdemi reagálást, mert modker topik lesz helyette.

    Ha már a boost-ról is szó esett, valaki árulja már el nekem (mert amióta megvan a kari, nem válaszoltatok a kérdésre), hogyan lehet 100% TDP-t kicsiholni a kártyából? Tuninggal sem megy 80% fölé, 1553/7822-t tud alap beállításokkal, fölötte hiába TDP emelés, hiába +fesz, semmi.

    Tehát nem igazán tudod a 970 működését, feszelését, de a saját semmivel nem alá támasztott méréseidet tényként kell elfogadni. Értem. És mielőtt azt hiszed, hogy csak neten olvasgatok 4db 970-em volt, amit eléggé kiveséztem és ide is írtam róluk szóval nem csak neked vannak tapasztalataid saját méréseid. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák