Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz monosz #30313 üzenetére

    A CF mindig is ilyen macerás volt,az sem volt mindegy neki hogy merre fordítottad a géped mert ha észak felé amerre Toronto van akkor jobban ment.

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz monosz #30313 üzenetére

    "Az rendben is van,de ha már van egy amd kártyád?"
    Ez valtozo, en a sajat igenyeimre szoktam upgradelni. Amikor nem ment a 7850 CF a Far Cry 4el es egy kartyaval meg mar szaggatott beallitasfuggetlenul, akkor jott a GTX970 G1 mert az tunt a legjobb vetelnek. Aztan amikor a GTX970el se ment rendesen akkor vartam ket honapot, hogy addig osszekapjak a drivert, "most ugyis sok a melo" alapon.

    Tehat NV oldalon is kb igy mukodtem, nekem nem fontos mindent az elso napon tolni. Foleg, hogy utobbi ket evben heti atlag 70 orakat tolok, debugra meg mersekelten vagyok hajlando ha nem a munkahoz kapcsolodik.

    TTomax: hu nekem eszakon van a gep es erre is vannak renszarvasok, lehet akkor emiatt voltam elegedett:DDD

    CJ4567: SoC jo 1.006os patchel, plusz eleg konnyu moddolni (anno en is jatszottam par beallitassal). a lost alphara mondjak, hogy jo, lassan egy eve jelent meg, azota meg csak kiforrott:D. Az oblivion lost viszont biztosan mukodik, a 2.2 pedig elegge kiforrott.

    CS befejezetlen, latszik, hogy az utolso pillanatban vagtak ki belole cuccokat es mar nem igazitottak hozza a designt. a nehezseg pl iszonyatosan hullamzik.

    a CoP kiforrott, gyakorlatilag bugmentes, kicsit kevesebb a szabadsag mint az SoCben, viszont cserebe atgondoltabb a designje.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák