Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz akoska07 #85479 üzenetére

    Na most aztán jól lebuktál, hogy nem olvasod a PH!-t... :(((

    Az AMD tündöklése anno a DX 10.1-el kezdődött és a Mantle-al ívelt felfelé...!

    (Az itteni jövőbemutatás és ezzel kapcsolatos fórumos kérdés-válasz*pingvin* után vettem akkor még AMD HD 4850 512MB-os kártyát... mert hát az DX10.1 és időtálló lesz... de én meg nem szeretem a fejlődést mint éreztem a kártya teljesítményén és inkább váltottam egy csupán DX 10-et támogató GTX 275-re amit jól megtuningoltam úgy hogy a mókuskerék 85°C-nál ne engedje feljebb a kártyát)

    Aztán a valamelyik DX11-el folytatódott, amit szintén csak ők támogattak.

    Most (2015.) itt a DX 12 amit ők már réges-régen támogatnak.

    Az meg ugyan nem lényeg, hogy milyen DX-et használnak a játékok (most a Vulkán meg OpenGL/CL-eket hagyjuk) és hogy a GPU elöregszik/kevés lesz a teljesítménye... a VRAM mennyiségéről nem is beszélve lásd Vegán HÉT de ők tudják mi kell a játékokkal nem játszó, de a diákat-prezentációkat masszívan pörgető embereknek.

    Nvidia...? Hagyjuk... beszélni sem érdemes róluk! Bőrkabátos Alma II. bagázs... :((

    Dobálják kifelé az egyre jobb teljesítmény-fogyasztással bíró kártyákat az ilyen-olyan újításokkal ami a kutyát sem érdekli... mert nem fejlesztenek!! Soha! Egyik generációváltásnál senem!! Őrület. :Y

    [ Módosította: Qru ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák